Srpen 2011

Top 10

29. srpna 2011 v 21:21 | Domka |  Novinky
Dnes 29.8. 2011 byl na MTV Top 10- Michael Jackson.Bylo to moc úžasné....
Tady jsou songy:

10. You Not Alone
9. Man In The Mirror
8. The Way You Make Me Feel
7. Strange in Moscow
6. Bad
5. Black Or White
4. Smooth Criminal
3. Thriller
2. Beat It
1. Billie Jean

Happy Birthday !!!!

29. srpna 2011 v 21:00 | Domka |  Michael Jackson
Happy Birthday !!!! Michael Jackson. Dnes Má Michael Jackson Narozeniny a je to pro nej snad nejvetší štastný den. Právě dnes 29.8 2011 má 53 let. a tohle bych mu chtěla moc říct:

Milý Michaeli.
Je to pro mě moc těžký ti výjádřit své pocity.Tolik bych ti toho chtěla říct.
Tak právě začnu.Narodil si se a neměl jsi vůbec tušení že stebe bude hvězda.Díky tvým bratrům a celeé rodině se stěbě tala hvězda která nikdy nezhasne.Tvůj život byl velmi náročný kvůli otci který tě příliš týral.Díky jemu jsi poznal jaký to je když někdo má hrozný život a musí stím bojovat a jak milovat děti.Začali jste jako skupina a pokračovalo to mnohem dál.Tenkrát jsem tě neznala a udělala jsem velkou chybu.Kdybych tě poznala líp mohla bych ti pomoct.Všechny tá fámy že jsi sexuálně otravoval malého nezletilého chlapce bylo příliš.Vím jak ses cítil a že by si to nikdy neuděla.Proto jsi ten nejvetší hrdina na světě kterému moc děkuji.Nejsem obyčejná fanynka co tě miluje jako fanynka.Nejsem Lisa co tě pak opustila.Chci aby jsi věděl že já tě nikdy neopustím.Miluju tě mnohem víc než si ty dokážeš představit.Kvůli tobě bych udělala cokoliv jen aby jsi byl štastný. Lidé kteří tě nenávidí a pomlouvají dělají velikou chybu. Oni tě nepoznali tak jak by si chtěl.Miluju tě Michaeli z celého srdce a ty víš že tě nikdy neopustím.I love You More,God Bless You and Thank You Very Much......

SrdceMJ

29. srpna 2011 v 20:39 | Domka |  Dárky
Myslím že se jí to moc povedlo.Moc se mi to líbí.Moc děkuju a nikdy na to nezapoměnu.Tohle srdce mi vyrobila Monyys a jsem za to jí hodně vděčná.Moc děkuju.

26.8.2011

29. srpna 2011 v 1:15 | Domka |  Twitter Messages MJ

Michael Jackson
AND THE ANSWER IS….Kevin Antunes has been a lifelong Michael Jackson fan.


Michael Jackson
"If you want to make the world a better place, take a look at yourself and then make a change."

Michael Jackson
Michael Jackson King of Pop Thirty-Fifth Event Shirt

První

28. srpna 2011 v 23:49 | Domka |  Moje básničky o MJ
Chtěla bych ti toho moc říct
Stojíš tu ale hned odcházíš.
Mám tě ráda mnohem víc.
Ne miluju tě ještě víc.
Lisa tě nechala to tě ničí.
Postarám se o tebe to ti slíbím.
Tvé oči jsou krásně černé.
ale tvůj úsměv je jako modré z nebe.
Chci ti tento odkaz dát.
říct ti Bye a jít dál.

29.8 2011

28. srpna 2011 v 20:43 | Domka |  Novinky
29.8 2011 je významný den.Zítra má král popu King Of Pop Michael Jackson narozeniny.Bude mu 53 let a mi mu popřejeme vše nejlepší.Někteří to budou slavit a někteří si na to ani nespomenou....ano ty lidé kteří ho nemají rádi,pomlouvájí ho a píšou do hnusný bulváru kterýmu skoro nikdo nevěří.Michael by si zasloužil tu největší úctu ze všech.Protože to co dokázal světu už nikdo jiný nedokáže.Prosil všechny aby to přestalo ale nic nepomohlo.Milujeme ho nadevše ale nikdy mu nemůžeme pomoct.Přála bych si aby zítra ten den byl význačný a aby bylo vechno v pořádku a mysleli na něj v dobrém i zlém.Chci pomoct všem dětěm a lidem,kteří jsou chudí,nemocný a hladový,kteří na světě umírají a já vás prosím pomocte taky vím že Michael by byl štastný.Možná si právě ted myslíte že jsem blázen ale já to myslím vážně. Uděláme Michaelovi radost....proto chci aby jsem zítra jehi narozeniny slavila opravdu ale opravdu dobře.Milujeme tě Michaeli navěky a pořád te budem opatrovat at se stane cokoliv.We Love you Michael Jackson.God Bless You.....Happy Birthday Michael.

VH1-Disco Fashion Weekend

28. srpna 2011 v 20:20 | Domka |  Michael Jackson
Včera 27.8 2011 a Dnes 28.8 2011 byl na hudební stanici VH1 Disco Fashion Weekend.
Jak víte všude nesmí chybět Michael Jackson tak proto včera a dnes je úspěšný a pro některý oblíbený klip Billie Jean a také tam nesměla chybět jeho bývalá skupina Jackson5 z písní ABC.


Google top 10!

23. srpna 2011 v 15:03 | Domka |  Novinky
Víš, která slova patřila v roce 2010 k těm nejvyhledávanějším? Hitem číslo jedna byl podle serveru Google Facebook a všechno s ním spojené. Dalšími favority jsou pak české filmy a online hry.

Nejhledanější výrazy

1. Facebook přihlášení
2. Kuky se vrací
3. iPad
4. komunální volby 2010
5. Shakes a Fidget
6. Zelené imperium
7. Dobyvatel
8. Okresní přebor
9. Nokia
10. Vancouver 2010

Nejhledanější světové celebrity

1. Justin Bieber
2. David Guetta
3. Selena Gomez
4. Chuck Norris
5. Lady Gaga
6. Rihanna
7. Robert Pattinson
8. Megan Fox
9. Miley Cyrus

10. Michael Jackson


Nejhledanější české celebrity

1. Vladimír Dlouhý
2. Aneta Langerová
3. Leoš Mareš
4. Zdeněk Izer
5. Šárka Vaňková
6. Šárka Záhrobská
7. Pavel Liška
8. Saša Rašilov
9. Jan Dolanský
10. Tomáš Holý

Nejhledanější výrazy "JAK"

1. jak okouzlit francouzsku
2. jak okouzlit holku
3. jak na ženy
4. jak volit
5. jak na holky
6. jak sbalit kluka
7. jak líbat
8. jak investovat
9. jak přestat kouřit
10. jak se učit

Michael Jackson propadl

23. srpna 2011 v 15:00 | Domka |  Novinky
Je to přesně týden, co měla hvězda zpěváka Michaela Jacksona vystoupat opět na vrchol. Přišly ale rozpaky…
Přesně před týdnem, v pondělí 13. prosince, vyšlo nové album Michaela Jackson MICHAEL.
Ještě předtím ho uváděl singl "Hold My Hand", který si Micheal Jackson střihl ještě před svou smrtí s Akonem.

Vypadá to ale, že velký boom se nekoná. Kritiku deska přijala velmi rozpačitě, ale samozřejmě záleží i na posluchačích, kterých má Michael stále miliony.

Michael Jackson - Behind The Mask

23. srpna 2011 v 14:57 | Domka |  Novinky
Podívej se na oficiální video ke třetímu singlu z alba Michael. Klip je stoprocentně vyroben z příspěvků nejvěrnějších fanoušků Krále popu.

Michael Jackson v dražbě!

23. srpna 2011 v 14:55 | Domka |  Novinky
Oblečení a osobní věci Krále popu jsou na prodej...
Hlavní lákadlem nově otevřené dražby v aukční síni Julien´s v Beverly Hills je Michaelův kabátek z rudé kůže, ve kterém se v roce 1983 v klipu Thriller měnil na zombíka.

Dražitelé Julien´s si slibují, že za legendární kousek ze zpěvákova šatníku získají v přepočtu něco mezi tři a půl až sedmi miliony korun. "Neznáme žádnou jinou věc, která by se ve své době tak výrazně zapsala do módní historie. Je to ten významnější kus oblečení popové kultury," říká zástupkyně aukční síně.

Kabát, k jehož dražbě dojde koncem tohoto měsíce, má navíc na rukávu nápis "love Michael Jackson" a byl zhotoven na zakázku přímo pro Krále popu jeho dvorními návrháři Dennisem Tompkinsem a Michaelem Bushem.

Dalším kouskem, o který se strhne aukční boj, je například tričko, jež si MJ oblékl v klipu Scream (duet se sestrou Janet) nebo nebo černá rukavice s flitry, s níž se zpěvák ukázal na předávání cen American Music Awards v roce 1984. Ta by se podle pořadatelů měla prodat za půl milionu korun a Michaelova paruka dokonce za milion.

Zaldy Goco o kostýmech pro Michael Jackson The Immortal World Tour - Cirque du Soleil

23. srpna 2011 v 14:53 | Domka |  Novinky
Zaldy, který pracoval jako designer pro koncerty "This Is It" využil všechno co se naučil od práce s Michaelem při práci na Michael Jackson The Immortal World Tour. Poslechněte si o jeho práci s Michael a na čem právě pracuje....

Animations

22. srpna 2011 v 13:29 | Domka |  Michael JacksonLisa Marie Presley: "Mluvila jsem s duchem Michaela Jacksona"

21. srpna 2011 v 17:59 | Domka |  Novinky
Bývalá manželka Michaela Jacksona navštívila spiritistu,s jediným cílem, spojit se s duchem svého bývalého manžela Michaela Jacksona. A seance to prý byla nae míru úspěšná.

Spolu s Lisou Marií,přišla ke spiritistovi i třiapádesáti letá Karen Faye,která dělala Jacksonovi make-up před veřejnými vystoupeními. I ona o seanci promluvila s novináři.
"Zdá se že se zrovna snaží kontaktovat lidi,které potkával v životě,a prosí je o odpuštění." Michael celou seanci strávil tím,že nám vysvětloval své omyly, a chtěl abychom mu odpustily. Vypadal nevyrovnaně,ale s Lisou byl žoviálnější. Pak se spiritista otočil na mě,a promlvil jako Michael:" Starala jsi se o mě tak skvěle omlouvám se že jsem ti ublížil." pak mi ještě řekl že mě měl víc poslouchat."To mě zasáhlo" řekla Faye.
Také tvrdí,že nemohl spiritista fabulova,protože zatím co o Lise věděl že byla Jacksonovou exmanželkou,o ní samotné nemohl vědět vůbec nic Lisa Marie byla Michaelovou manželkou 18. Měsíců. Brali se v roce 1994

Michael Jackson-zpověď-part-1(Překlad)

21. srpna 2011 v 17:56 | Domka |  Novinky
Drazí, "Rád bych se Vás zeptal-na otázku PROČ. Proč je na světě tolik chudoby? Proč tolik je válek,proč je tolik mučení a utrpení? Proč musí umírat děti,a neviní trpět? Nechápu to. Vy to chápete? Já chci pomoci. Chci udělat lidi šťasnými,i když třeba jen na chvíli,to je to co dává mému životu smysl. Copak mě nechápete? Opravdu mi závidíte? Nemusíte,nepřeji Vám být mnou....Možná jen chcete abych přiznal svou vinu. ANO,miluji děti! Ale ne tak,jak chcete Vy! Miluji je z hloubi srdce.Protože Děti neválčí,děti,mi nikdy neublíží. Dělá mi radost, dívat se do jejich zářících očí. Je to zločin, chtít být šťastný,a chtít aby i ostatní byli šťastní? Mnoho z dětí které jsem u sebe měl,odešly velice brzy,měly rakovinu,nebo jiné strašné nemoci. Vaše arogance mi chtěla zakázat,abych jim dopřál jen jeden šťastný den. =>Ano,je to pravda,že jsem byl v mnoha plastických ordinacích! Ale víte jaké to je?! Jak často jsem se probouzel v bolestech? Jak často jsem nevěděl co mám čekat,až se podívám do zrcadla? Jak často jsem plakal,když jsem se podíval!? Copak nevidíte,že jsem potrestal sám sebe za to,že jsem si neuměl poradit se svou tváří,-sám se sebou?! Tak proč mě Trestáte vy? Ano,byl jsem černý,vy na slunci ztmavnete,a ostatní vás za to obdivují. Já jsem nemocný,a pro Vás je to hit! Vy slunce tak moc milujete,ale mě zabíjí! Dřív jsem miloval chodit ven za světla,také, ale teď můžu jít ven skoro za tmy.A ty vaše legrácky z toho.! Kdybych se nestal Michaelem Jacksonem,kterým jsem dnes,byl bych také rád,že jsem bíločerný,s afro účesem,a velkým tlustým nigerijským nosem,pro který si mě každý dobíral,no a teď,mě škádlí že mám malý nosík. Možná bych byl už mrtví,protože jsem se neuměl chránit tak jako dnes. Chtěli by jste,abych byl mrtví? Nebo abych neexistoval? Ale pak,by nebyla ani má hudba!.......

Michael Jackson-Zpověď part-2 (Překlad)

21. srpna 2011 v 17:55 | Domka |  Novinky
.....Chtěli by jste být bez Billie Jean? Bez mé hudby kterou milujete,i když mě ne? Ale já, Dělám hudbu pro vás! Aby jste Vy, byli šťasní! To mučení s sebou přinášejí hrozná slova,slova,někdy mohou bolet víc než cokoliv jiného. Často jsem seděl na kraji postele,a plakal,a ptal jsem se boha,za co musím tak trpět? Jaký důvod jsem mu,nebo vám dal? Protože jsem nikdy nikomu neublížil. Bojím se vás,protože to Vy mi ubližujete,a já už nemám sílu,se hájit sám. Prostě jsem se začal schovávat,za masky,a převleky,ale ty mě dusí.....

Album Michael je nejprodávanějším albem světa

21. srpna 2011 v 17:54 | Domka |  Novinky
Podle Sony Music,se stalo album Michael nejprodávanějším albem globálně,po celém světě. V České republice,se místí na 6.místě(tj,cca 24.000 kusů),a stoupá výše. Také se jako jediné z novinek dostalo do Top 30 v ČR. Ve spojených státech se umístilo na 3.místě. Na 1.místo v žebříčcích se umístilo v Německu,Itálii,Švédsku,a v Nizozemí. Ve většině jiných zemích se album dostalo do první trojky v žebříčcích. Globálně bylo album Michael uznáno jako zlaté,i platinové.