Nejmladšího syna Jacksonovi porodila Mexičanka

19. července 2011 v 19:49 | Domka |  Novinky
Ačkoli se po smrti Michaela Jacksona hlásí k jeho dětem stále víc biologických rodičů, médiím se podařilo zjistit skutečný původ jeho nejmladšího potomka. Blanketa (7) nosila pod srdcem devět měsíců mexická zdravotní sestra, která splňovala zpěvákovy náročné požadavky.
Blanket, vlastním jménem Prince Michael Jackson II, se narodil 21. února 2002 v porodnici v kalifornském San Diegu. Na svět ho podle britského listu Daily Mirror přivedla Helena, pohledná Mexičanka se zdravotním vzděláním.
Podle rodného listu však není chlapcovou matkou, protože v úředním dokumentu se nacházejí informace jen o právoplatném otci, jímž je navzdory mnoha pochybnostem Jackson.
Helena byla jednou z mnoha adeptek, Michael si prohlížel několik složek s fotografiemi žen, jejich životopisy a rodinnými anamnézami. "Vybral si ji, protože měla latino kořeny, americké občanství a dost světlou pokožku. Líbila se mu, protože byla atraktivní a vypadala inteligentně. Živila se jako zdravotní sestra, což ho rovněž zaujalo,"prozradil listu Michaelův blízký přítel.
Mexičanka dostala za své služby odměnu 20 tisíc dolarů, které posla své rodině.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama