Jacksonovo tajné dítě bude hrát svého otce v biografickém filmu

19. července 2011 v 19:53 | Domka |  Novinky
O pětadvacetiletém Omeru Bhattim se říká, že je tajným dítětem nedávno zesnulého krále popu Michaela Jacksona. Dokonce i celá Jacksonova rodina k němu tak přistupuje a tuto domněnku se ani trochu nesnaží vyvrátit. Bhatti byl vybrán jako osoba, která by měla Jacksona ztvárnit v jeho mladých letech v biografickém filmu, který se bude natáčet v příštím roce.
Omer Bhatti nese až nápadně velké množství podobných rysů se svým domnělým otcem Michaelem Jacksonem v jeho mladších letech. Ne nadarmo se Bhatti živí jako tanečník a často si vydělával právě napodobováním Jacksona a jeho tanečních kroků.
Má se za to, že sám Jackson řekl svým přátelům a rodině, že je pětadvacetiletý Bhatti jeho synem pocházejícím z krátkého románku se zaměstnankyní Piou. Mladý tanečník, jehož rodina žije v Norsku, seděl na slavnostním koncertu na počest Michaela Jacksona v první řadě hned vedle jeho sestry Rebbie.
Podle deníku Sun bude Bhatti hrát Michaela Jacksona ve filmu, který bude pojednávat o jeho hvězdném vzestupu v osmdesátých letech dvacátého století. Blízký zdroj pro britský deník uvedl, že Michaelův příběh od dětství až po jeho první velké úspěchy je ohromující a je to to, co jeho rodina chce, aby se vědělo a šířilo.

Údajným zneužíváním dětí se film zabývat nebude

"Rodina cítí, že by fanoušci chtěli vidět dramatický příběh o své ikoně. Budou chtít zpracovat jeho dětství a zaměřit se na chvíli, kdy se začal stávat slavným. Celá Jacksonova rodina má k Omerovi blízko, stejně tak jako měl i Michael. Je to fantastický tanečník a oni by opravdu moc chtěli, aby hrál ve snímku dospělého Michaela," dodal zdroj.
Bhatti údajně zůstává s Jacksonovou rodinou v USA už od červnové smrti zpěváka. Je dost možné, že si bude chtít zaplatit DNA test a jednou pro vždy ukončit spekulace o tom, zda je opravdovým synem popové ikony.
Nový film by se měl zaměřit na úspěch alb Off The Wall, Thriller a Bad. Rozhodně se však prý nebude zabývat obviněním Jacksona ze sexuálního zneužívání dětí. Natáčet by se mělo začít v roce 2010.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sissi sissi | Web | 19. července 2011 v 20:32 | Reagovat

krásný dessign

2 zuzanka46664 zuzanka46664 | Web | 21. července 2011 v 14:43 | Reagovat

Ten film vypadá dobře tak snad  brzo bude hotový. A já osobně věřím že Omer je Michaelovým synem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama